היום: יום ראשון 22 מאי 2022
רשת הזדמנויות
לעצמאות כלכלית

טיפול הומאופתי

מהו טיפול הומאופתי?

ההומאופתיה מושתתת על שימוש בחומרים מהטבע ודילול שלהם בעזרת מים, אלכוהול או סוכר. על פי ההומאופתיה, לכל חומר טבעי יש סגולות שונות וחומרים אלו שומרים על סגולותיהם גם לאחר הדילול. לפי עקרונות הטיפול ההומאופתי, כמעט כל מצב פיזיולוגי ורגשי יכול לקבל מענה בעזרת טיפול מדויק של הומאופת מומלץ.

יתרון עצום

אחד היתרונות הבולטים של דילול החומרים הטבעיים בא לידי ביטוי בכך, שבמידה ואתם זקוקים לטיפול בחומר מסוים, אליו אתם אלרגיים, בזכות הדילול לא תפתחו תגובה אלרגית ולעתים אף התגובה האלרגית בחשיפה ישירה תופחת באופן משמעותי, אך אין זה מן ההכרח וכמובן, מומלץ להתייעץ מראש עם הומאופת מומלץ.

ההיבט הפיזי

פעמים רבות אנו פונים לרפואה הקונבנציונאלית כדי לקבל תרופה לתחלואי הגוף השונים ופעמים רבות הרפואה הקונבנציונאלית אכן מוצאת פתרון ופעמים רבות נעשים ניסיונות רבים עד למציאת הפתרון המתאים. בינתיים, חומרים כימיים רבים נכנסים אל הגוף ופעמים רבות מחלישים אותו ואת המערכת החיסונית.

מבין המצבים הפיזיולוגיים, בהם טיפול הומאופתי יכול לעזור במיוחד: אסטמה, דלקות אוזניים חוזרות, הצטננויות, בעיות מעיים ומערכת העיכול, דלקות בדרכי השתן ועוד.

ההיבט הרגשי

הטיפול ההומאופתי של הומאופת בצפון יכול לעזור גם בהיבט הרגשי ובניגוד לרפואה הקונבנציונלית, המציעה תרופות פסיכיאטריות מורכבות מחומרים כימיים בעלי השפעה ישירה על המוח, בטיפול הומאופתי מדובר על חומרים טבעיים. כאמור, לכל חומר טבעי יש סגולות משלו, אשר יכולות להשפיע הן על הגוף והן על הנפש.

בין המצבים הרגשיים, בהם טיפול הומאופתי יכול לעזור במיוחד: חרדות, קשיי הסתגלות, דיכאון ועוד.

תינוקות וילדים

כאמור, תכשירים הומאופתיים מורכבים מרכיבים טבעיים ולכן, הורים רבים לתינוקות וילדים בוחרים להשתמש בסוג הטיפול הזה כדי לעזור לילדיהם במגוון רחב של צרכים. לדוגמה, צמיחת שיניים, גזים, הפחתת חרדות ועוד. כדי לקבל את המענה המתאים ביותר, חשוב להתייעץ עם הומאופת מומלץ.

היריון

עוד בטרם התינוקות והילדים מגיעים אל העולם, הם נמצאים ברחם אמם וזוהי התקופה, בה בריאות האשה חשובה לה יותר מכל תקופה אחרת בחייה. בתקופת ההיריון, נשים נוטות להימנע כליל מצריכת חומרים שאינם טבעיים ובמידת האפשר, גם להימנע מתרופות. הומאופת בצפון יכול לתת מענה המורכב מרכיבים טבעיים.  

הנקה

גם רגע לאחר צאתו של התינוק אל העולם, נשים רבות ממשיכות להיות מקור ההזנה היחיד שלו ולכן הן ממשיכות לשמור על בריאותן ועל ההימנעות מהכנסת חומרים כימיים לגופן בשל החשש מפני מעבר החומרים מהשד אל התינוק במהלך ההנקה. אגב, גם בעיות הקשורות להנקה עצמה יכולות לקבל מענה באמצעות ההומאופתיה לדוגמה – הגדלת כמות החלב המיוצר בשד.

שילובים

פעמים רבות נשאלת השאלה: האם טיפול הומאופתי מהווה תחליף לטיפול הקונבנציונלי? התשובה לשאלה זו היא לא. הטיפול ההומאופתי איננו מהווה תחליף לכל טיפול אחר, בין אם הוא קונבנציונלי או אלטרנטיבי, אלא הוא מהווה טיפול משלים וכך יגיד לכם כל הומאופת בצפון. כמו כן, הטיפול ההומאופתי גם לא יוצר תגובות נגד בין טיפולים, בניגוד לתרופות שונות מהטיפול הקונבנציונלי, אשר לעתים יוצרות התנגשות ביניהן וכך לא מאפשרות טיפול שלם.

שימוש נכון

כמו כל טיפול, גם הטיפול ההומאופתי דורש מקצועיות. אם כך, במידה ואתם מעוניינים בטיפול זה, לכל צורך שהוא, חשוב לפנות לייעוץ אצל הומאופת מומלץ ולהשקיע את הזמן והכסף הדרושים כדי לקבל את התוצאות הרצויות.

קטגוריות