היום: שבת 20 אפריל 2024
רשת הזדמנויות
לעצמאות כלכלית

הנחש השחור

תשובת "האהבה הקשוחה" זה שתפסיק להעמיד פנים שאתה מפחד מזה.
 
אדם "המנסה" להפסיק לעשן, עדיין מנסה. אדם "המנסה" להפחית במשקל, עדיין מנסה. אדם "המנסה" להתגבר על פחד מטלפון, עדיין מנסה.
 
במילים של יודה ( שחקן מ"מלחמת הכוכבים") : "אל תנסה, רק תעשה".
 
אם כך, הצעדים להתגבר על פחד להתקשר הם:
1. שחזר מה תגיד.
2. החלט שתעשה שיחה (שתתקשר).
3. הרם את הטלפון וחייג לפני שהפחד יעכב את החלטתך.
 
צעד 2 ו- 3 הם הטריק שלי להביא את עצמי לתרגול עקבי. אם אני נותן לעצמי 30 שניות לחשוב "אם אני מרגיש כך" אני לעולם לא אתקדם. אני מכוון אזעקה שתזהיר אותי בזמן מסויים – כשזה מצלצל – אני דוחף את הכסא שלי מהשולחן שלי ומתלבש מיד לעבודה.
 
הצעדים שלעיל גורמים להניח שאתה כבר הקשבת ל"מזמין המקצועי" מספר פעמים ושמעת אותי עושה שיחות חיות. אם לא, עשה זאת מיד. הסיבה שהכנסתי לשם שיחות חיות היא כדי שתוכל לשמוע את הדרך בה שיחות אמורות להשמע – והסיבה ששמתי שם אנשים המתנגדים לי, ב- CD האחרון, היא שתוכל לשמוע שנשארתי בחיים (אחרי שיחות התנגדויות אלו).
 
בנושא הגדילה האישית, יש כמה דברים אצלך שהם טובים לשינוי בהדרגתיות – ועשיית שיחות טלפון היא לא אחת מהן. אני מאמין שאתה צריך לשחזר לפני שאתה עושה את השיחות. ולכן 10 דקות תבזבז על שחזור – החלט לעשות שיחות – עשה את השיחה. תלפף את "הנחש השחור" הזה מסביב למרפקך ואל תניח אותו עד שתעשה X שיחות.
 
למה? טוב, הקשב "למזמין המקצועי" במיוחד לעשר איכויות ההתקשרות, ואז תדע שאתה לא תעשה את רובן נכון כיון שבכל מה שאתה יכול להתמקד זה הפחד. איך אתה יכול להתעניין במצטרף שלך כשאתה מפוחד? לכן, עשה מספר (ערימת) שיחות (עדיף עם אנשים שאתה לא מכיר) ורק תדע שיתכן ולא תשיג אנשים חדשים שיצטרפו לעסק שלך. אבל מה שתקבל זה את היכולת לעשות שיחות וזה שווה מיליונים.

Tim Sales

קטגוריות