היום: יום שני 22 יולי 2024
רשת הזדמנויות
לעצמאות כלכלית

8 עקרונות להצלחה

6.jpg

1. עקרון החרות חרות היא ההכרה בזכותנו על חיינו , הזכות של להיות ולעשות את מה נכון בעיננו , מעבר לפחד ולהרגלים ומעבר לדעתו של אדם אחר בעניין . בחר את המטרות שלך וחייה את חייך שלך. זכור כי החיים שלך הם יצירה חד פעמית ומיוחדת ולכן , לך להגשמה במלוא העוצמה.

2.עקרון המשמעות שאל את עצמך באומץ : למה אני בוחר בעסק הזה ? מה הן המטרות הגדולות שלי ? מה באמת חשוב לי בחיים? איך העסק הזה והעשייה הזו משרתים מטרות גדולות אלו? ככול שה "למה" שלך בהיר יותר התוצאות מופלאות יותר ומהירות יותר.

3.עקרון הבחירה אם אתה רוצה שההצלחה תבחר בך עליך ראשית לבחור בה ! בחירה בהצלחה באה לידי בהגדרה: מה אני בוחר להגשים ובעשייה של אשר שנידרש לעשות על מנת להגיע ו... לך תמיד צעד נוסף מעבר לזה.

4.עקרון השינוי מי שאתה מגדיר את אופן התפקוד שלך ואת מרחב התוצאות שלך ,אם אתה רוצה תוצאות גדולות יותר , עליך להיות מוכן להשתנות ולהיות אדם גדול יותר . היה מי שאתה בוחר להיות. אל תבחן מי אתה , בחר מי אתה.

5. עקרון האפקטיביות כל שנייה קובעת , כל דקה שעוברת לא חוזרת , בחן כל פעולה דרך התרומה שלה להשגת המטרות הגדולות שלך. דבר נוסף , זכור כי ביממה יש בסך הכול 16 שעות עבודה , הרגל את עצמך לחשוב כך ותכפיל את שבוע העבודה שלך . מי שמוכן לעבוד הרבה עכשיו ייהנה הרבה עכשיו ו...אחר כך.

6. עקרון היוזמה החופשית אתה האדם הקובע. כל דבר שאתה חושב שצריך לעשות : עשה זאת! צור תוכנית ואימון לאנשים שלך, זה בכלל לא משנה אם אתה יודע או לא יודע מי הם . הצלחה בעסק הזה מחייבת הדרכה ואימון של השותפים שלנו. הכשר את עצמך עכשיו להיות המנהיג והיוזם.

 7. עקרון ה : כל מילה קובעת אמור מילים טובות וחיוביות בלבד. חייב את עצמך להגיד מילים שיש בהם אמון בחיים וביקום . אמן את עצמך להעז ולבטוח. אנחנו בוחרים את המחשבות שאנחנו חושבים ואת המילים שאנחנו אומרים . היה אדון למחשבות שלך ולמילים שלך.

8. עקרון מגרש המשחקים כל היקום הזה הוא בסך הכול מגרש משחקים. כל אחד מאיתנו הוא ישות רוחנית גבוהה ורבת עוצמה, באנו לכאן כדיי לנצח. באנו להצליח , לחגוג ולהיות מאושרים. קלילות פשטות ואושר הם כלי עבודה אפקטיביים להשגת מטרות . בחר בחיים של חגיגה הנאה והצלחה.

בהצלחה!

קטגוריות